فیس بوک
پست الکترونیک
 • راهنمای گردشگری جزایر قناری

  • ایرانیان مهر ایرانیان مهر
  • ایرانیان مهر ایرانیان مهر

  راهنمای گردشگری جزایر قناری

  جزایر قناری :

  این مجموعه زیبا و شگرف از تمامی مواهب طبیعی (دریا/کوه های آتش فشانی خاموش/درختان زیبا و منابع انسان ساخت در نزدیکی ساحل مراکش و یکی از 17 منطقه خود مختار کشور اسپانیاست.

  به پایتختی لاس پالماس . جزایر قناری شامل 7 جزیره می باشد به نام های تنریف/گرل کاناریا/لاترادوته/لایالما/لاگوما/ال هیرو/خوئرته ونتورا که بزرگترین این جزایر تنریف می باشد که د ر آن بلندترین کوهستان آسیا قرار دارد با قله ای به ارتفاع 3718 متری بیکو.

  از جاذبه های تنریف میشود به پارک پرندگان (الوردیارک ،پلایا دی لاس) و همچنین به پارک آبی سیام اشاره کرد.

  برای موج سواری می توان از جزیره فوئرته ونتورا که معروف به بادهای سهمگین است لذت برد.

  جزیره گرل کاناریا در 125 کیلومتری سواحل آفریقا قراردارد و به قاره کوچک مشهور می باشد که دارای 2 نیمه گرم و خشک در جنوب و نیمه معتدل و گرم در شمال قرار گرفته است. توریستهای علاقه مند به مناطق تاریخی و فرهنگی میتوانند با سپری کردن زمان خود در لاس پالماس از سفر خود لذتی غیر از سرگرمی های آبی ببرند.

  pic439894210001

  مقالات مرتبط

  مقاله مرتبط ثبت نگردیده است

  تورهای مرتبط

  تور مرتبط ثبت نگردیده است

  پیشینه 15 ساله ایرانیان مهر به ما این اجازه را می دهد تا با تعداد زیادی از کارگزاران اصلی کشورهایی مثل : تور اندونزی (بالی) / تور مالدیو / تور استرالبا / حوزه شنگن (اسپانیا) / تور جزایر قناری / تور فرانسه / تور ایتالیا / تور هلند و ...
  ارتباط خوب و مستقیمی داشته باشیم و در تابستان گذشته با ترانسفر حدود 500 مسافر به مقاصد فوق و با رضایت بالای 90 درصدی توفیق خوبی را در این حیطه داشته ایم و برآن آمدیم بارگزاری تورهای گروهی : استرالیا / اسپانیا / تورهای دور اروپا و حوزه شنگن و جزایر شگفت انگیز بالی و مالدیو برای نوروز 95 سعی بر بالابردن تعداد مسافر و میزان رضایتمندی آنها بنماییم و نگاهی اجمالی به تورهای دیگر ما : تور استانبول / تور دبی / تور چین / تور تایلند / تور مالزی و ...

  آدرس ایرانیان مهر

  تهران - میرداماد - روبروی برج آرین - پلاک 203 - واحد 6

  تماس با ایرانیان مهر

  021-22220333

  فکس

  021-22220333

  ایمیل ایرانیان مهر