فیس بوک
پست الکترونیک
 • سفرنامه بارسلون ، جزایر قناری ، آمستردام ، بروکسل

  • ایرانیان مهر ایرانیان مهر
  • ایرانیان مهر ایرانیان مهر
  • ایرانیان مهر ایرانیان مهر
  • ایرانیان مهر ایرانیان مهر
  • ایرانیان مهر ایرانیان مهر
  • ایرانیان مهر ایرانیان مهر
  • ایرانیان مهر ایرانیان مهر
  • ایرانیان مهر ایرانیان مهر
  • ایرانیان مهر ایرانیان مهر
  • ایرانیان مهر ایرانیان مهر
  • ایرانیان مهر ایرانیان مهر
  • ایرانیان مهر ایرانیان مهر
  • ایرانیان مهر ایرانیان مهر
  • ایرانیان مهر ایرانیان مهر
  • ایرانیان مهر ایرانیان مهر
  • ایرانیان مهر ایرانیان مهر

  سفرنامه بارسلون ، جزایر قناری ، آمستردام ، بروکسل

  سفرنامه تور 4 شب بارسلون 3شب قناری 2شب امستردام 2شب بروکسل

  سلام

  میخوام از تجربه سفر 11شب و 12روز خودم که شامل 3 کشور اروپایی بوده یه سفرنامه براتون بنویسم که فکر کنم به دردتون بخوره.

  من حسین حسین خانی مدیر تور اژانس ایرانیان مهر هستم و آپریل 2015 رفته بودم تور 10 روزه رم بارسلون و پاریس ولی الان سفر مدنظر رو براتون توضیح میدم . بعد ازاینکه دو گروه متفاوت در خواست سفر 4 شب بارسلون و 3شب تنریف (جزایر قناری) مارو داشتند ما تصمیم گرفتیم که این دو گروه دریک تاریخ (9سپتامبر 2015 ) ولی با خدمات جدا اجرا کنیم. گروه اول 21 نفر مرد که عمده فروشان صنعت برق بودند که مهمان یک شرکت معتبر بودند و گروه دوم هم شامل 10نفر خانواده که شامل 2 خانواده 4نفره و 1خانواده 2نفره بعد از هماهنگی های لازم با شرکت کارگزارمون توی اسپانیا اقدام برگزاری تورمون کردیم .

  اول طبق برنامه مدارک تک تک دوستان رو برای ارائه به سفارت آماده کردیم که تو سایت www.iranianmehr.com میتونید مدارکو ببینید.

  سپس بعد از اعلام برنامه سفر به سفارت اسپانیا برای تمامی مسافران ویزا گرفتیم که البته دعوت نامه اژانس اسپانیایی ما خیلی در این قضیه به ما کمک کرد .

  سه روز قبل از سفر ویزای دوستان حاضرشد. پاسشون رو هم تحویل گرفتیم .

  تصمیم گرفتیم خودم با گروه 31نفره 9 سپتامبر به 16 سپتامبر برای سفر بارسلون + جزایر قناری (تنریف) برم.از هواپیمایی قطری پرواز رو رزرو کردیم همگی ساعت 2:30 بامداد باید تو فرودگاه امام حاضر میشدند قبلا از طریق صفحات مجازی اقلام مورد نیاز رو برای مسافران فرستاده بودم .جاتون خالی فرودگاه مملو از جمعیت بود و اگر مسافران سر وقت نمی رسیدند کلی از مسافرها جا میموندند صف چک نیرو انتظامی حدود 45 دقیقه طول کشید بعد از اون اول کارت پروازهارو گرفتیم و صف immigration police هم حدود 45 دقیقه خلاصه زود برید فرودگاه مخصوصا تابستان و در ضمن عوارض خارج از کشور رو هم پرداخت کنید.

  کل گروه سوار هواپیما شدند بعد از یک توقف کوتاه در دوحه به کشور ماتادورها و شهر بارسلون رسیدیم.

  بعد از عبور از پلیس مهاجرت لیدر ما در بارسلون با تابلوی ایرانیان مهر منتظر کل گروه بود.

  و با یک اتوبوس اروپایی و لوکس ما را به هتل 4 ستاره universal barcelon که یکی از بهترین هتل ها از نظر کیفیت و موقعیت مکانی هست برد. (نزدیک میدان کریستف کلمب پایین خیابان رامبلا معروف ترین خیابان بارسلون)

  تور دوستان شامل صبحانه وناهار بودولی چون ما رسیدیم به بارسلونا و در ادامه به هتل ساعت نزدیک ساعت 16 بود با توافق با گروه روز اول به انها شام دادیم که به صورت بوفه بود عکساشم موجوده.

  روز دوم
  طبق برنامه قبلی اعلامی از سوی شرکت خدمات مسافرتی ایرانیان مهر ساعت 9 صبح بعد از صرف صبحانه در هتل یک مینی بوس برای گروه خانواده ها و یک اتوبوس 32 نفره برای گروه تجار که از قبل هماهنگ شده بود جلوی هتل حاضر بود.

  لیدر گروه مردان خانمی بود به نام خانم اصغری که بسیار فرد مهربان و زحمت کشی بود که در بارسلون سکونت داشت . طبق گشت مسیرهای اتوبوس های hop on-hop off شروع به گشت کردیم میدان کاتالونیا/میدان اسپانیا/ موه هنر و در اخر کلیسا ساگرادا فامیلیا از جمله اماکن مهم بود که مسافران ما ارتباط زیادی با انها برقرار کردند .

  توضیح کلیسا: ساگرادا فامیلیا (واژهٔ لاتین به معنی خانوادهٔ مقدس) کلیسایی در شهر بارسلون است که علاوه بر مکان مذهبی بودن، از جاذبه‌های گردشگری این شهر محسوب می‌شود.

  این کلیسای کاتولیک از سال ۱۸۸۲ میلادی در حال ساخت بوده و پیش‌بینی می‌شود که تا سال ۲۰۲۶ ساخت آن تمام نخواهد شد.

  این کلیسا را آنتونیو گائودی (۱۸۲۸-۱۹۲۶) معمار مشهور اسپانیایی طراحی کرد که ۱۵ سال آخر عمرش را صرف تکمیل این کلیسا نمود.

  سپس برای صرف ناهار در یکی از رستوران ها بوفه شهر بارسلونا رفتیم و بعد از صرف ناهار به سمت اسکله بارسلون رفتیم و توضیحاتی که لازم بود لیدر ما به مسافران ارائه می نمودند سپس به هتل برگشتیم و دوستان به استراحت مشغول شدند و تعدادی از دوستان با گرفتن ادرس از لیدر گروه به تفریحات شبانه بارسلون رفتند که بسیار شهر شادو سرزنده ای بود.

  که لیدر ما به طور کامل توضیحاتی را از روی همه نظر برای مسافران ارائه نمود.

  در ضمن بلیط ورود به کلیسا را قبلا شرکت اسپانیایی برای ما تهیه کرده بود و کل گروه بدون صف وارد کلیسا شدند.

  روز سوم
  سفر بارسلون +جزایر قناری ما همچنان در حال گشت زنی تو بارسلون بودیم .

  این روز در پکیج روز خرید (وقت ازاد) بود که با مسافران قرار گذاشتیم که هر کدام از انها که میخواهند خرید کنند ساعت 10صبح در لابی باشند که با همراهی همه به خیابان رامبلا رفتیم که اصلی ترین مرکز مرکز خرید / رستوران و دکه های مختلف فروش کالاهای ریزو درشت مختلف .

  البته روز 11سپتامبر روز ملی کاتالونیا بود که بارسلون مرکز ان است که بعضی از فروشگاه ها بسته بود و در خیابان ها جشن های مختلفی برگزار میشد.

  که هم اعتراض است هم شادی به هرحال جالب بود هم برای ما و هم برای مسافران

  ظهر آن روز مسافران را به یک رستوران ژاپنی بردیم که منوی انتخابی و هر میزان مسافران میل داشتند میتوانستند میل کنند با نوشیدنی رایگان وسپس عصر استراحت داشتند.

  روز چهارم
  در تور 4 شب بارسلون و 3شب تنریف ما مسافران را به دو گشت متفاوت تقسیم کردیم گروه خانواده ها به گشت مراکز خرید و پارکها رفتند با یک لیدر متفاوت فارسی زبان بنام علیرضا و گروه تجار که با یک خودرو به گشت پارکها و سپس به گشت استادیوم و موزه نیو کمپ بارسلون رفتیم.

  قرار بود مسافران ما ساعت 11تا 12:30 بازدید کنند از نیو کمپ ولی جاتون خالی

  تا ساعت14در نیو کمپ بودند ونزدیک بود ناهار روز اخررا از دست دهیم که خداروشکر مدیر رستوران از دوستان لیدر ما بود وبا همکاری فوق العاده به ما سرویس بوفه ارائه داد شامل سالاد/غذای اصلی/ دسرو نوشیدنی برای هر ذائقه ای .

  عصر روز چهارم به سمت پارک گوئل رفتیم (البته چند تا از گروه اقایان با خرید بلیط بازی اسپانیول و رئال مادرید از ما جدا شدند) وبعد از بازدید به هتل بازگشتیم قرار شد همه ی دوستان ساعت 11صبح روز پنجم در لابی باشند برای ترانسفر به فرودگاه بارسلون برای سفر به تنریف.

  روز پنجم
  بعد از سپری کردن 4 شب 5 روز اقامت در بارسلونا روز پنجم به سمت فرودگاه حرکت کردیم طبق معمول و روال گذشته 2 تا ماشین جداگانه تهیه کرده بودیم 1اتوبوس 30نفره و1مینی بوس 20نفره برای ترانسفر هماهنگ کرده بودیم که مسافران مرد مجرد و خانواده ها تفکیک شده باشند .

  در فرودگاه دنبال گیت ایرلاین AIR Eurupa برای پیدا کردن لاین ها برای مسافرین یک به یک کارت پرواز گرفتیم که زحمت رزرو این تیکت ها که به صورت گروهی صادر شده بود را آژانس طرف قرار داد ما در اسپانیا انجام داده بود .

  بعد از یک پرواز عالی که حدود 3:30 دقیقه طول کشید رسیدیم به شمال تنریف شمال منطقه santa cruz و دقیقا منطقه purto della cruz اونجا هم با تابلو ایرانیان مهر اومدن دنبال ما که دیگر ترانسفر گروهی بود با1اتوبوس 40نفره هوا خیلی خیلی عالی بود و ساعت حدود 15 عصر شده بود .

  هتل ما BEATRIZ ATLANTIS & SPA که هم استخر داشت هم به صورت فولبرد بود جاتون خالی واقعا خودمم سوپرایز شدم اتاق ها را هم رو به دریا رزرو کرده بودم view عالی بود عالی . از لیدر داخل تنریف (جزایر قناری) پرسیدیم کجا برای تفریح, خرید , کلا همه چی بهتره که اون هم کلی مارو راهنمایی کرد.

  pic965305210001

  مقالات مرتبط

  مقاله مرتبط ثبت نگردیده است

  تورهای مرتبط

  تور مرتبط ثبت نگردیده است

  پیشینه 15 ساله ایرانیان مهر به ما این اجازه را می دهد تا با تعداد زیادی از کارگزاران اصلی کشورهایی مثل : تور اندونزی (بالی) / تور مالدیو / تور استرالبا / حوزه شنگن (اسپانیا) / تور جزایر قناری / تور فرانسه / تور ایتالیا / تور هلند و ...
  ارتباط خوب و مستقیمی داشته باشیم و در تابستان گذشته با ترانسفر حدود 500 مسافر به مقاصد فوق و با رضایت بالای 90 درصدی توفیق خوبی را در این حیطه داشته ایم و برآن آمدیم بارگزاری تورهای گروهی : استرالیا / اسپانیا / تورهای دور اروپا و حوزه شنگن و جزایر شگفت انگیز بالی و مالدیو برای نوروز 95 سعی بر بالابردن تعداد مسافر و میزان رضایتمندی آنها بنماییم و نگاهی اجمالی به تورهای دیگر ما : تور استانبول / تور دبی / تور چین / تور تایلند / تور مالزی و ...

  آدرس ایرانیان مهر

  تهران - میرداماد - روبروی برج آرین - پلاک 203 - واحد 6

  تماس با ایرانیان مهر

  021-22220333

  فکس

  021-22220333

  ایمیل ایرانیان مهر